Loading...
Hammadde Tedariği

Hammadde Tedariği

Hammadde Tedariği

Hammadde tedariklerinde FOB veya CFR olarak kendi deniz taşımacılık fonksiyonlarımız ile aşağıdaki malzemeleri teslim etmekteyiz. Ticaretimizde asıl fonksiyonumuz alıcı ile satıcıyı bir araya getirerek ticarein aralarında yapılmasını temin etmektir. Satılan malların talep edildiğinde deniz taşımacılığı hizmetinide vermekteyiz.

Hammadde teslimatlarımız 5.000 mtondan 175.000 mtona kadar olan lotlar halinde yapılabılmektedır.

ÇİMENTO VE CLINKER DEMİR & ÇELİK YÜKSEK FIRIN CURUFU:

Dünyanın herhangi bir noktasına CFR esası ile Türkiye, Mısır veya Sudi Arabistan/Pakistan/Vietnam/Portekiz/Cezayir/İspanya'dan her türlü dökme ve torbalı çimento, clinker ve curuf temin edebiliriz.

Pneumatic gemilerle dökme ve curuf teslimi yapabiliriz.

Low alkali/chromfree/sulfat resistance/curuf katkılı olmak üzere CEM I/CEM İİ/CEM III/ CEM IV/ 52.5 N ve beyaz çimento ve beyaz çimento klınkerı ve OPC ve low alkali klınker temin ettiğimiz ürünlerdir.

KÖMÜR:

Taşkömürü, kok kömürü, petkok, antrasıt cinsi çeşitli kalorilerdeki kömürleri CFR olarak herhangi bir noktaya teslim edebiliriz. Kömür satışlarımızda millileştirilmiş vaziyette fabrika /tesis teslimi hizmeti vermekteyiz.

KÜL (FLY ASH) :

Türkiye ve Hindistan dan dünyadaki her hangi bir yere gerek kuru gerekse yaş bazında thermal kömür santralleri külü teslim edebiliriz. Pneumatric gemilerle kül taşıması hizmeti vermekteyiz.

HURDA:

Orta Amerika/Güney Amerika/Batı ve Dogu Afrikadan CFR liman teslimi HMS 1 + 2 ve schreded hurda/gemi ve ray hurdası temin etmekteyiz.

DİĞER ÜRÜNLER:

Gypsum/boksit/demir çelik mamulleri (HRC VE CRC dahil) /HBI/DRI/IRON ORE FINES VE LUMP talep halinde temin edebileceğimiz ve CF teslim yapabileceğimiz malzemelerdir.

Hammadde Tedariği

Hammadde Tedariği