Loading...

LİMAN VİNÇLERİ

Firmamız, hem dökme hem torbalı / paletli yüklerin ve konteyner elleçlemesine uygun MHC / STS / RTG / RMG tipi vinçleri üreten Çin’den 2 büyük üreticinin Türkiye temsilcisidir. Vinçlerle ilgili detaylı, model ve teknik bilgi için tıklayınız.

LİMAN VİNÇLERİ

BİZE ULAŞIN

TERSANE VİNÇLERİ

Firmamız, tersaneniz için yeni inşa kızakları, tamir havuzları ve saha vinçleri temin edilebilmektedir. Vinçlerle ilgili detaylı, model ve teknik bilgi için tıklayınız.

TERSANE VİNÇLERİ

BİZE ULAŞIN

GEMİ VİNÇLERİ

Firmamız, konteyner, heavy lift, dökme gemi vinçleri ve harp gemileri için özel vinç ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilecek şekilde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

GEMİ VİNÇLERİ

Gemi Vinçleri

1998 yılından bu yana Dünya’nın önde gelen Alman vinç üreticisi LIEBHERR´in GEMİ VİNÇLERİ Türkiye satış acenteliğini yürütmekteyiz.

Yeni gemi inşalarınızda kuru dökme yük veya konteyner elleçlemesinde kullanabileceğiniz üstün teknolojiye sahip ekonomik ve az yer kaplayan, istifleme, yükleme/boşaltma ve nakil sistemlerine yönelik LIEBHERR vinç ve yedek parçalarını satış ve satış sonrası hizmet garantisi dahil uygun tekliflerle hizmetinize sunabiliriz. Vinçlerle ilgili detaylı, model ve teknik bilgi için tıklayınız;

BİZE ULAŞIN

KONVEYÖR BANT YÜKLEME & TAHLİYE SİSTEMLERİ

Firmamız, hem mobil hem sabit şekilde hizmet verebilen ve çok uzun mesafelere kadar uzatılabilen konveyor bant sistemleri üreticilerinin Türkiye yetkili acentasıdır. Ekipmanlarla ilgili detaylı, model ve teknik bilgi için tıklayınız.

KONVEYÖR BANT YÜKLEME & TAHLİYE SİSTEMLERİ KONVEYÖR BANT YÜKLEME & TAHLİYE SİSTEMLERİ

BİZE ULAŞIN

MADEN, KÖMÜR SANTRALLERİ VE STOKLAMA SAHALARI MAL ELLEÇLEME EKİPMANLARI

Firmamız, gerek kapalı gerekse açık madenlerde kullanılmak üzere maden yatırımlarına yönelik kurulum, işletme ve / veya mevcut madeninizi geliştirmeye yönelik ekipman ve hizmet temini yapabilmektedir. Ekipmanlarla ilgili detaylı, model ve teknik bilgi için tıklayınız.

MADEN, KÖMÜR SANTRALLERİ VE STOKLAMA SAHALARI MAL ELLEÇLEME EKİPMANLARI

BİZE ULAŞIN